Atlantica Viešbučių Tinklas

„Atlantica Hotels & Resorts“ tai plačiai žinomas viešbučių tinklas Graikijoje ir didžiausia valdoma viešbučių tinklo bendrovė Kipre. Šis tinklas gali pasigirti daugiau nei 40 viešbučių Kipre, Graikijoje ir Egipte („CS Management“) bei sulaukiantis daugiau nei 400 000 klientų per metus. Atlantica Hotels & Resorts“ žada ir toliau siūlyti unikalias, išskirtines ir specialiai Jums sukurtas atostogų patirtis.
 
 
 
ATLANTICA AKTI ZEUS 4*  Graikija, Kreta
ATLANTICA AKTI ZEUS 4* Graikija, Kreta
Viešbutis įsikūręs Amoudaros miestelyje, ant jūros kranto, todėl itin pamėgtas tiek poilsio prie baseino mėgėjų, tiek mėgstančių vandens pramogas. Atnaujintas viešbutis siūlo įvairaus tipo apgyvendinimą - nuo dviviečių iki šeimoms skirtų numerių su nuosavais baseinais. Jei to nepakanka, mėgaukitės aktyviu laisvalaikiu viešbučio vandens pramogų parke.
ATLANTICA HOLIDAY VILLAGE RHODES 5*  Graikija, Rodas
ATLANTICA HOLIDAY VILLAGE RHODES 5* Graikija, Rodas
Viešbutyje puikiai dera patogumas, erdvi teritorija, veikla ir pramogos. Tai unikalus kompleksas, susidedantis iš trijų zonų, sujungtų požemine perėja: „Activity“, „Relax“ ir „Deluxe“. Viešbutis gali pasigirti gausiu restoranų pasirinkimu, dienos metu galite apsilankyti vandens parke, o vakare pasimėgauti aukščiausios klasės vakaro šou. Čia rasite daugybę numerių tipų, nuo dviviečių iki vilų su atskiru baseinu.
ATLANTICA MIKRI POLI RHODES 4*  Graikija, Rodas
ATLANTICA MIKRI POLI RHODES 4* Graikija, Rodas
Viešbutis įsikūręs ramioje Kolymbijos kurorto vietoje, apsuptas krištolo mėlynumo vandenų. Tai yra ideali vieta baseino ar paplūdimio mėgėjams. Nepriekaištingas aptarnavimas kartu su gražiai dekoruotais kambariais ir nesibaigiančiomis pramogomis viešbučio vandens parke daro šį viešbutį idealia vieta šeimų atostogoms.
ATLANTICA PRINCESS 4*  Graikija, Rodas
ATLANTICA PRINCESS 4* Graikija, Rodas
Tai šeimų mėgiamas viešbutis, esantis šiaurinėje Graikijos Rodo salos dalyje, kuri garsėja puikių paplūdimių, švelnaus Viduržemio jūros klimato ir senovės Graikijos istorinių vietų deriniu. Įsikūręs Jalyso kurorto centre, vos 5 km nuo unikalaus Rodo senamiesčio ir visai netoli paplūdimio, rekomenduojamas šeimoms su mažais vaikais.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku